Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bundyta

    tag

    Sziasztok!

    Ma lefuttattam azt a tesztet, amire képtelenség rávenni a PH!TV-seket. Na mindegy, legalább mi már tudjuk, h a kis játékos mit - nem - tud lejátszani, megjeleníteni.

    Ezt töltöttem le és próbáltam belelépni, mert elvileg tud .iso-ból is játszani:

    DivXTestCDv2.0.by.bbdoc_forum.surdvd.com.iso

    Nem lehetett belelépni, ezért "kicsomagoltam" és végignyomkodtam a könyvtárakat.

    Ami a lényeg most, az a H, I és J könyvtárak tartalma, úgymint Video_codecs, Containers, Subtitles könyvtárak.

    98%-ban mindent lejátszott, megjelenített, így csak a hibás, nem teljesen, vagy nem megjelenített dolgokat sorolom fel:

    vid_g3 - GMC Warp point 3-as formátum. Kiírta, hogy a 3-as verziója nem támogatott, ennek ellenére lejátszotta...

    Cont_1C, 3C, stb - nálam nincs 5.1-es hangrendszer, a 6Ch-s audiók hangja lehalkult. HDMI-n megy a TV-be, nincs erősítőm, stb.

    Feliratkezelés:

    Sub_2 - a HTML tag-ek közül ad pár tesztet. Ilyen a font color, ami itt nem működik. Kiírja <font color ="#FFFF00">, de nem színezi át a betűket.

    Sub_10 - speciális karakterek megjelenítése, a háttérben Mátrix 2, Neo felteszi a szemüveget, mielőtt a kedvencem monológját hallgatná meg, majd 100-an rárontanának. Nem, nem a kedvencemre... szóval amit nem jelenített meg a játékos, azok a következő karakterek - elválasztásnak vesszőt használok:

    - valamilyen 'f' betű

    - ^, oe, ~, minden umlautos betű,

    - lefelé fordított ! és ? jel

    - felső 1, 2, 3, fok-jel, a és vonás

    - felső 1/2, 1/3, 1/4 jelek

    - balra dőlő vesszővel az á, Á, é, É, í, Í, ú, ó

    - kalapos e és u, kalap: ^

    - AE egyben

    - tilde-vel: o

    - és a fok jellel a tetején az A betű

    Az audio-t majd megnézem egyszer, ha valakit nagyon érdekel, de ez nem a lejátszó, hanem a programozók érdeme. A nem hivatalos, CS-s 2.5.6.0-s verziót töltöttem rá, amelynek elakadt a tecsős lejátszója.

    Azt meg tudná mondani valaki, h melyik rajzfilmből való a CONT-6A.wmv file tartalma?

    Aki meg feltette a BART-os image-t, kérem nézze már meg, h a feliratkezelésnél lehet-e hátteret nyomni a felirat mögé, illetve a HTML tag-eket kezeli-e?

    [ Szerkesztve ]

    A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

Új hozzászólás Aktív témák