Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsotyek

    tag

    válasz BaLee #354 üzenetére

    Kicsit hülyeség amit írtál a plazma beégésével kapcsolatban barátom. Olvass kicsit utána, hogy a mai plazmák már rendelkeznek olyan technológiával, hogy nem égnek be. na mindegy. Biztosan nagyon jól értesz hozzá ha ekkora hülyeséget írsz. De még ha a régebbi készülékekről is beszélünk, ahhoz, hogy beleégjen az a bizonyos logó egyfolytában több száz órát kellene mennie ugyanazon a csatornán. A másik amit itt az úr kérdezett és felvázolt, hogy minek az ilyennek új tévé ha nem is nézik vagy csak nagyon keveset? van egy jó ajánlatom akkor már. Nekem felszabadult egy 82 centis 16/9-es képarányú 100Hz panasonic csöves tévém ami kizárólag hétvégi házimozizásra volt használva. Most vettem egy 50"-os plazmát. Előtte pedig mint írtam csak házimozira használtuk, mert a mi háztartásunkban csak a budiban és a fürdőszobában nincs tévé.

    Asus Maximus VI Hero, Intel Core i5 4670k, Samsung 840Pro SSD, 2db Seagate Barracuda 3TB 7200rpm 64MB ST3000DM001 merevlemez, 2x4Gb Kingston Hyperx 2400Mhz, Saphire radeon 6870, Chiftek nagytorony ház, FSP AURUM S 600 WATT.

Új hozzászólás Aktív témák