Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imiadmin

    őstag

    válasz spammer #9669 üzenetére

    nem akarok beleszólni a vitába, de aliexpressről kb ennyiért lehet rendelni tableteket és mint ahogy tudjuk, az lutri a javából... itt legalább kapsz 2 év garit... engem ez megnyugtatott... ha előjön a hiba, beviszem gariba és kész... (az aliról vett tablet hasonló esetben max papíralátét...)

    [ Szerkesztve ]

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz spammer #9669 üzenetére

    Visszaolvastam a fórumot, rákerestem a "hiba" szóra a fórumon, ezt dobta ki: [link] Nem igazán találtam mást aki ilyet itt felvetett volna rajtad kívül, de engem is és szerintem sokakat érint a téma.

    De itt a lehetőség, ha tömegesen van hiba hogy az egyik felénél fekete minden behatás nélkül, akkor jelentkezzenek, ha eddig hallgattak ez mindenkinek !!

    Saint_: 2 év gari van a termére tuti, én 3-at vettem családon belülre, az elsőt még 24-ért.
    - Elsőnél fiatal határozott hölgy volt 2 év garit adtot alapból.
    - A másodiknál idősebb néni volt, kedves, de bizonytalan, aki a tabletben lévő papírt töltötte ki ami 1 évre szól. - - A harmadiknál, megint olyan középkorú határozottabb hölgy volt, megkérdeztem, most akkor hány év a gari? Mondták két év. Mutattam a papírt a múltkor 1 évet adtak, elnézést kértek, és hozzátűzték a 2 éves garis papírt. (A vicc hogy tök ugyanott a BP-en a Fogarasi Tescoban vettem mind a hármat, de három különböző időpontban .)

    [ Szerkesztve ]

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz spammer #9669 üzenetére

    Visszaolvastam a fórumot, rákerestem a "hiba" szóra a fórumon, ezt dobta ki: [link] Nem igazán találtam mást aki ezt a hibát itt felvetette itt volna rajtad kívül, de engem is és szerintem sokakat érint és érdekel a téma.

    De itt a lehetőség, ha tömegesen van hiba hogy az egyik felénél fekete minden behatás nélkül, akkor jelentkezzenek, ha eddig hallgattak valamiért!!!

    Saint_: 2 év gari van a termére tuti, én 3-at vettem családon belülre, az elsőt még 24-ért.
    - Elsőnél fiatal határozott hölgy volt 2 év garit adtak alapból.
    - A másodiknál idősebb néni volt, kedves, de bizonytalan, aki a tabletben lévő papírt töltötte ki ami 1 évre szól.
    - A harmadiknál, megint olyan középkorú határozottabb hölgy volt, megkérdeztem, most akkor hány év a gari? Mondták két év. Mutattam a papírt a múltkor 1 évet adtak, elnézést kértek, és hozzátűzték a 2 éves garis papírt. (A vicc hogy tök ugyanott a BP-en a Fogarasi Tescoban vettem mind a hármat, de három különböző időpontban .)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák