Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scarabeus

    tag

    válasz gippazoid #6505 üzenetére

    Igen, [link] 459 EUR a kezdő ár (jelenlegi árfolyamon 162k), kedvezőbb, mint legtöbben vártuk, akár még valós alternatíva is lehet mégis csak oba kollégának. :K Igaz oda is pozicionálták, abszolut korrekt az árazás, de az igazi gyökerekhez való visszatérés az lett volna ha kap egy 865öst és akkor kerül ennyibe és lenne flagship killer. :D De azok az idők talán már sose jönnek vissza.

    Hiába 400 eurót mondtak srácok, nálunk sajnos több lett, csekkoljátok a termékoldalt ami már élesedett is, követi az eddigi telókat csak ennyit kell címsorba írni: oneplus.com/nord

    oba: Országfüggő sajnos.. a magyar 27%os ÁFÁval a világon egyedülállóak vagyunk.. :( a 7 Prot is 539 Euróért hirdetik most is, csak sajnos nem a mi ÁFÁnkkal..

    A buds pedig 89 euró, 31k, már rendelhető is. Nekem ez sok egy TWSért, ami ráadásul pálcikás, szóval nem bánom, hogy vasárnap berendeltem a Sabbat E12 Ultrát 16kért. Igaz rengeteg üzemidőt ígér a Oneplus, amit el is hiszek nekik, egyszerűen nekem ez drága egy TWSért. :)

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

Új hozzászólás Aktív témák