Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz NandoXXL #45 üzenetére

    Csak elmondta a véleményét, mint mindenki más itt a fórumban.

    (#46) IT.SZB.IKM: van benne némi felhang de akkor is a tényeket írta meg a cikkíró és szerintem egyáltalán nem próbál meg meggyőzni semmilyen személyes véleményéről. A címben a "műbalhé", hát valamilyen találó nevet csak kellett adni az nvidiás résznek és szerintem ez sikerült is. A szövegben már zárójelben van a mű, így mindenki eldöntheti magának, hogy miről is van most akkor szó.

    Hogy miért is mű ez a balhé? Most komolyra fordítva a szót, függetlenül attól hogy ki milyen színű: Szerintetek ha vissza lehetne utazni az időben és valami változás folyamán az nvidia a helyes specifikáció alatt publikálta volna a kártyát, egy fillérrel is olcsóbban került volna a boltokba?

    Ha ezek után lesz áresés az nem a specifikáció minősége miatt hanem a piacra és a felhasználókra gyakorolt változás negatív hatása miatt lesz.

    Ha én vettem volna GTX 970-et lehet hogy picit én is motyognék az orrom alatt magamban de nem itt a fórumokon mert annak ellenére kitűnő kártya és ezt a tesztek is igazolják. Pl shadow of mordorban is néztem róla teszteket a gtx 770-emhez képest bizony sokat hoz és én még mindig upgradelnék rá ha lenne annyi pénzem.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák