Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvazár

    őstag

    válasz rizso #6438 üzenetére

    A külseje elméletben strapabíró, de én nem tesztelném.

    Progik terén is-is. De szerintem a sokféle telepített progi az ami kiakasztja. Mondok egy-két példát. Elkezdtem mindenféle időjárás ellenőrző meg hasonló progikat telepíteni, és felraktam egy olyan képernyő lock progit, amit úgy lehetett feloldani, ha pontokat kötögettél össze. (Ezt az androidos csóka telóján láttam, de symre is megvan. :) )
    Nos, ez szépen is ment alap esetben, majd amikor mentem volna el itthonról és elindítottam a folderplayer-t (Flac-ot csak azzal lehet jelenleg lejátszani, vagy csak én nem tudok másikat.), majd lezártam a képernyőt, a lezáró progi kiakadt, és többet nem lehetett feloldani azt. Ugyanis, a helyes útvonal lerajzolása után azt írta ki, hogy a memória megtelt és visszadobott a lezárt képhez. -> reset->progi azonnali törlése.
    Az SPB shell, kb. ugyan ez. Telefonálok, egyszer csak kiírja a memória megtelt-> bontja a hívást és alapképernyőre visszadob.
    Ezek a progik hibái és nem a telefoné, de progik nélkül meg mit ér az egész?!. :N

    Elméletben az ilyen és hasonló memóriakezelési hibák miatt is fognak majd a frissítések jönni.

    Eladó cuccaim: -

Új hozzászólás Aktív témák