Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz T. I. #35420 üzenetére

    Transmitter-hez hozzáfűzve:
    Szedtem le egy 42 EQ beállításból álló pack-ot a Zenelejátszóhoz, érezhetően jobban szól némelyikkel. De Taylor szoftverében már szabadon is szerkeszthető a hangszínszabályzó, ott is ki lehet jobb hangzást hozni belőle Transmitteren keresztül.
    Fotózásra tényleg kiváló, engem nem zavar a képek mérete 100%-os jpg minőséggel, a telefon memóriája 16 GB, mellette van egy 32 GB-os MicroSD is, így fér kép ezrével :D. Én is 100%-on használom a kamerát, de nem kell hozzá CameraPro, linkeltem be nem olyan rég pár fájlt ide a topikba, amelyek a gyári szoftvert módosítják jpg tömörítés szempontjából. A Taylor féle szoftver asszem 95%-kal dolgozik. Ahogy olvasgatom az új telefonok tesztjeit és nézem a fotókat, csak a PureView Nokiák előzik meg az N8-ast képminőségben, sokkal jobb képet készít az N8, mint unokatesómék 25 ezres HP fényképezőgépe :D
    Én addig használni fogom, amíg meg nem hal, mellette egy N82-es van tartalékba, az előző telefonom

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák