Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janek69

    senior tag

    válasz attisx #23367 üzenetére

    Ezek alapján még jó,hogy amikor az n95-öm GPS antennájának módosításával voltam elfoglalva és ezt másokkal is megosztottam nem törték rám az ajtót és tiltottak le a netrő fizikailag. :)) :DD
    Lehet csak ezért,mert nem ez a fórum volt.

    Valaki kérte,hogy a külső akksival kapcsolatos tapasztalataimat írjam le
    Erről a cuccról van szó
    2 feltöltés után vagyok,ami azt jelenti,hogy még nagyon kicsit emelkedni fog a kapacitása.
    A telefont hagytam 5%-ra lemerülni a battery monitor szerint,ekkor tettem rá és kapcsoltam be.A telefon be volt kapcsolva,de offline állapotban volt és nem csináltam rajta semmit,magyarul letettem tölteni.Kb. 1:30 perc alatt merült le a töltő.A battery monitor,ekkor 94%-os toltottséget jelzett. Magyarul teljesen nem tölti fel,de azért egy 94%-ig töltött akkuval nem kis extra idő amit kapsz.Még nem teszteltem úgy,hogy közben használom is,de annak is eljön az ideje.Nagyon úgy tűnik,hogy a 800mA kimeneti áramot tudja,ennyit tud a gyári töltő is. Ez pont azért fontos,mert ha használat közben van rajta,akkor is tud tölteni és a töltési idő sem nő meg nagyon.Kicsit melegszik,de egyáltalán nem extrém módon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák