Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tekmen

    aktív tag

    válasz gretzky77 #19198 üzenetére

    Android szidás következik!

    Droidról csak annyit, hogy az megteszi magától ezt a kikapcsolós játékot, kb úgy 3-4 naponta... Ismerősöm (szerencsétlen)tulaja egy Ace-nek, és rendszeresen tanúja vagyok a telefonja halálának. Egyik pillanatban még vígan internetezik/zenét hallgat, másikban meg majdnem földhöz vágja a telefont, mert megfagy, majd kikapcsol..

    Na csak ennyit azoknak, akik általában szidják a Symbiant/Nokiát. Ha nagyon akarnám, akkor lenne mivel szidjam "kedvenc droidunkat", de én legalább nem vagyok akkora paraszt, hogy minden fórumon lehúzom az előbb említett rendszert. :W

    Vége.

    Nekem még sose volt ilyen a fél éves C7-emmel, de remélem nem lesz rá szükég. Mellesleg én csak akkor "kapcsolom" ki a telefont, mikor véletlenül elfelejtek áramot adni neki... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Tekmen

  • stewe780

    őstag

    válasz gretzky77 #19198 üzenetére

    Én napi szinten rebootolom a telón. Így van ez a munkahelyi pc-mmel is, az is megy a nap 24 órájában, de a windows se a stabilitásáról híres, szóval a telefonnak is megadom az esélyt, hogy minden nap új lappal kezdjen. Általában mikor beérek a munkába, azzal kezdek, hogy mind2ő kap egy restartot. Jó, van, hogy kimarad, de 3 napnál tovább 1ik sem megy.
    Gabócza: a kimenő hívás nem oldotta meg, kipróbáltam, tudtam kifelé hívást kezdeményezni, utána ugyanúgy nem reagált, ha engem hívtak. Reboot viszont 1ből helyrerakta. Egyébként Telenoros sim, és pont 3,5 éve nyáron volt cserélve.

    A jó ég tudja mitől állt be az agya, nem is csináltam vele semmi extrát. Az opera minit, meg a saját böngészőjét mondjuk el kellett indítanom egy tesztre, mert a tűzfalon kívüli netes környezetből kellett tesztelnem egy oldal elérést. Most jut eszembe kb. onnantól nem hívott senki. Tuti az tett be neki! Most nézem a naplót, most milyen marha jó lenn, ha az adatkapcsolat logolását nem vették volna ki...

    Na mind1, 7végén kap egy Bélát, HR-el gyalulva. Ha jól olvastam, akkor most a HR után a Suite rendesen helyrerakja a lelkét? Áruház és egyéb qt kedvelő alkalmazás is működni fog? (nem úgy mint Annán?)

    Ja igen, és akkor formáznám az E-t és az F-et is, majd újrarakok mindent. Ha valakinek megvan, hogy az Angry Birds mentéseit hogyan lehet átmenteni reinstall után, kérem ossza meg.

    [ Szerkesztve ]

    A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

Új hozzászólás Aktív témák