Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz Regirck #18336 üzenetére

    Hát akkor ajánlom próbáld ki hogy miket lehet aztán lehet visszatérsz!Én is tettem kitérőt de aztán visszatértem amit abszolút nem bántam meg,arról nem beszélve hogy nézd meg az android topikokban mennyi szó esik a frissítes hiányáról!

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

  • donceleger8

    őstag

    válasz Regirck #18336 üzenetére

    Hát nem tudom!

    Eddig amit kerestem azt meg is találtam Symbianon is! Kínálat több van a marketen ez tény, de inkább az a helyzet, hogy több ugyanolyan termék van rajta.
    Testre szabhatóságban valóban jobb az android, de ez nálam pl nem képvisel értéket, inkább a fiatalabbakat nyűgözi le, hogy most a menüben gömb formában jelennek meg az ikonok, vagy valamilyen effekttel váltok oldalt!
    A gyári böngésző valóban gyengébb mint az androidnál, de szerencsére van itt is Opera, és az bizony hasonló képességű itt is ott is.
    Olyan alkalmazást még nem találtam, ami nagyon hiányozna Symbianról, a fontosabbak meg itt is megtalálhatóak.
    A gyorsaság pedig relatív. Nekem bőven elég az N8 teljesítménye. Nem nagyon tapasztalok akadást, Anna van még rajta. Néha néha, de nem zavaró. Viszont pl. az Angry Birds asszony nagyobb teljesítményű androidos telóján gyengébben teljesít. És amúgy is azt veszem észre, hogy ha elindul egy program, akkor abban akadás nincs, legyen az egyszerű progi, vagy egy komolyabb 350 megás HD játék! És ez a lényeg!
    Meg aztán nekem nagyon jól jön az FM transmitter, ez pl máshol egyáltalán nincs. Autóban nagyon jó. Hiányozna a Carl Zeiss kamera.
    Összességében nagyon is jó a Symbian, csak mostanság divat lett fikázni. Ezen mondjuk nem segít, hogy a Nokia is elpártolt tőle, de engem ez sem érdekel. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem érzem azt, hogy valamiben hiányt szenvednék, mert Symbiant használok!

    Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

Új hozzászólás Aktív témák