Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibike8

    őstag

    Elnézést az offért, de kikívánkozik belőlem. Van egy N8-am. Időnként írogatok is ide, de leginkább infót gyűjtök és naponta olvasom a topikot. Az N8 mellé van egy C7 is amivel kapcsolatban most írnom kell, mégha nem is pont ide tartozik, de talán érdekes infó a Nokia supportról/szervízről.
    Szóval az N8-al nincs is bajom, de a páromnak van egy kb. 3 hetes Telenoros C7-esünk is ami a páromé (erre volt keret, de a célnak bőven meg is felel). A napokban tudatosult bennünk, hogy a billentyűzár az oldalán igen csak szorul. Ha körömmel hosszában nyomjuk, akkor szépen megy, de ha a normális módon oldalról kicsit megnyomva húzná el az ember, akkor már leginkább nem megy mert szorul. Mintha valami homok vagy nem tudom mi került volna oda. Bevittem a szegedi Nokiába és az első az volt, hogy tétován nézegették és húzogattak (a pöcköt...), kézről kézre járt hogy hellóezmiis. Aztán mondják, hogy hát ez akkor szokott lenni, ha mondjuk fa műhelyben vagy valami koszos helyen van a teló. Ez nem nyert mert a párom gépíró. Akkor az volt az indok, hogy biztos a női cuccok (púder meg ilyenek miatt szorul) Ez sem jött be mert ilyesmiket nem sűrűn használ, de 3 hét alatt akkor se legyen már a telónak baja. Végül 'belementek', hogy gariba kitakarítják.(Még ott szétszedték, de nem volt koszos belül.). Mivel volt a mélklienssel is bajom, mondják, hogy a sw-t is újrarakják. Másnap megyek érte és mondják, hogy itt meg itt kell aláírni, de hogy nézzem meg, hogy most már jó a pöcök, azt valahogy nem mondják. Én voltam olyan elvetemült, hogy megnéztem és persze ugyanúgy szorult. Erre mondják, hogy hát ez ilyen, meg hosszába kell nyomni és akkor működik, meg az oldáshoz a menü gombot használjuk... A sw-vel meg annyi, hogy minden alkalmazás és telefonkönyv, stb. megmaradt azzal, hogy volt frissítés, de úgy csinálták, hogy minden megmaradjon... Nyeltem egyet, aláírtam, hogy oké és átmentem a szomszédban levő Telenorhoz és kértem egy C7-et raktárról és persze az nem szorult. Ekkor visszaléptem a Nokiához és mondtam, hogy mégsem fogadom el a javítást és ha nem tudják megcsinálni, küldjék fel Pestre. Egyből visszavették, második javítás a garipapíron és küldték fel... Megjegyeztem még, hogy egy 100000-es telónak talán nem így kellene működnie, pláne 3 hetesen. Erre nem tudtak mit mondani. Mi volt ez a hozzáállás? Miért kell asztalt borítani, ha az ember szeretne elérni valamit?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák