Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just486

    senior tag

    válasz zazenke #5008 üzenetére

    Az van, hogy azt sosem tudhatod hogy másnak milyen körülmények között fagyott le. Lehet, hogy az adott hozzászólónál a kilépés egy programból egyenlő a home gomb megnyomásával. Én is csak azt írtam, le, ami nálam gyakran előfordul. Mindettől függetlenül "veszélyes" dolog mások véleményére hagyatkozni, mert sosem tudhatod, hogy aki a kábel - vagy az antenna - másik végén ül az mennyire ért a dolgokhoz, amikor hirtelen felindulásból beírja (újabban gyakran inkább befossa) az ócsároló véleményét egy fórumba. Nálam például szakmai szemmel nézve "Ufff"nevű fórumtársunk vágta el magát ma, amikor is olyasmi következtetésre jutott, hogy az üveg vezető anyag. Ez nem azt jelenti, hogy őt most nem kedvelem vagy ilyesmi. Csak ha ír valami "szakmait", annak még 2x utána is járok, mielőtt elhiszem. Ellentétben mondjuk Karmával, aki ha megszólal egy témában, annak szerintem van alapja is. Velem pedig így van Misály, mivel korábban azzal jöttem elő, hogy az n8 lencséje nem karcálló (ez amúgy igaz), mert kipróbáltam egy csavarhúzóval és az belehúzott. Ezzel nála elég rendesen kiütöttem a biztosítékot, (és amúgy még sokaknál másoknál is) mivel szerinte ez a kis "teszt" egyenlő volt a vandalizmussal. Dehát ez van, én sem azért regisztráltam ide, hogy mindenki díjazza amit néha csinálok :D
    Lényeg a lényeg, igyekezz minél több személyes tapasztalatot gyűjteni, abból baj nem lehet.

    That unconquered country we call the future.

Új hozzászólás Aktív témák