Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polarstar

    nagyúr

    Offtopik, és a lényeg:

    Edzőtársak jönnek hozzám, ha valami közbejön, mindig szoktam telefonálni nekik - és ők nekem is... Tömegközlekedés, stb..
    De aztán kikapcs! /Az edzésért fizetnek - az nekik jár. De a 100%-os figyelmet is megvették vele! Ebben pedig nincs benne a csacsogás!/

    Példák:
    Egy: Kurvára mérgesek lesznek a többiek, mikor egy hátizsákban megszólaló telefon kizökkenti őket a figyelemből. Egy alkalommal én kapcsoltam ki a kedves családtagot. Odamentem és kinyomtam a kezéből. Majd megkérdeztem mi volt a téma.
    Ráért a rokon csevegni... (nem kapcsolta ki a telefonját, pedig kértem.)

    Kettő: Van egy (eljárás alá vett) ismerősöm, akinek meghagytam, hogy ekkor és ekkor NE hívjon.
    Mikor hív? Persze ép tekerek ezerrel.... /Na akkor spec én felejtettem el átkapcsolni./

    Hogyan mondod meg egy hülyének, hogy hülye?? Hisz Hülye!

    Van mikor NE szólaljon meg a telefon. Ez alól az alvásidőm sem kivétel. Ha valaki olyan keres, majd látom - és visszahívom. (ha akarom!)
    Mellesleg, ha velem és testvéremmel történik valami végzetes, akkor VAN ügyvivő, akinek papír szerint el kell járnia. Ezek az eljárások védik az érdekeinket az örökösök és az állammal szemben is. Egyszer már megszívta a család, mostmár ezt igen komolyan vesszük.

    Ezek után mi a "sürgős és fontos" hívás???? /Kedves fórumtárs "kényszeres" kissé??? Van erre hatékony terápia!/

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Új hozzászólás Aktív témák