Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpongyaBob

    veterán

    válasz CS_D #18343 üzenetére

    Nekem pl. volt egy pár alkalmazás amit bizony Nokia Store-on leltem fel.
    Az meg tipikus magyar betegség, hogy mindent ingyen akarunk (köztük én is) és így már a fizetős tartalmak között nem is válogatunk.. így tényleg kevesebb a jó szoftver.
    Nekem pl. az többet ér egy okostelefon esetében, hogy elég 2 naponta - viszonylag aktív használat mellett - töltenem és nem kell minden nap végére konnektor közelbe kerülnöm..
    Testreszabhatóság: Azért a Symbian is elég jó ilyen szempontból és mindemellett még átlátható is marad.. Oda pakolok bármit ahova akarok..
    Fagyásom eddig egyetlen egyszer volt. Sebességre nem panaszkodom. A gyári böngésző tényleg fos, de kit érdekel ha ott az Opera? :) Kinézetre abszolút bejön a rendszer főleg egy jó témával (Próbáljátok ki a Meego Maximo témát, nagyon jó)
    Sok sz.rt lehet mondani a Nokiáról, de egyik gyártó sem ad annyi frissítést a telefonjaihoz mint ők, szóval frissítésben nincs hiány. Megtehették volna hogy tojnak már a Symbianra egy nagyot, de mégis kiadják egy pár készülékre a Belle-ét, így is lehet nézni a dolgot.

    Nem tudom, de én valahogy nem vágyok Androidra, pedig vehettem volna azt is..

    [ Szerkesztve ]

    i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

Új hozzászólás Aktív témák