Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pohár

    félisten

    A fekete N82-essel kapcsolatbanj folytatott levelezésem a Nokia-val:

    Én: Hello!! Ha vennék egy fekete N82-t egy telefonboltban kétéves Nokia garival, akkor azt tudom érvényesíteni Nokia minaboltokban?? Nem mondják azt az IMEI számom alapján, hogy menjek innen, mert nem Nokia garis a telefon?? Mert elvileg nincs itthon még fekete N82-es Nokia garival :(

    Ügyfélszolgálat: Tisztelt Uram!
    Amennyiben Magyarországon veszi meg a fekete N 82-est és van hozzá érvényes garanciajegye, akkor érvényesítheti a garanciális javítással kapcsolatos igényét a Nokia mintaboltokban is. Ha külföldön vette meg a készülékét, akkor ha tudja megmutatni a vásárlást igazoló számlát a Nokia mintaboltokban tudnak kiállítani garanciajegyet, de ezért fizetni kell. Az IMEI szám alapján megállapítható, hogy melyik piacra gyártották az adott készüléket.

    Akkor most magyarul: AKÁRHOL veszek fekete N82-es Nokia garival (ami még nincs is :DDD) akkor bármelyik Nokia mintaboltban tudom érvényesíteni?? :F Én ezt vettem ki a levélből :DDD

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Új hozzászólás Aktív témák