Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D_r_u

    tag

    Sziasztok!

    Belefutottam némi hibába, kíváncsi lennék, hogy Nektek előjött-e már, illetve találtatok-e valami megoldást reá, mert a legjobb barátom most nem sok támpontot adott.

    Asztali PC-n még egy régebbi verziós ovi suite-ot használok teljes megelégedéssel, nemrég pedig úgy döntöttem, hogy notebookra is felteszem, nyilván az akkori legfrissebbet töltöttem le (v3.4.xx).
    A hibajelenség az, hogy nem képes szinkronizálni az E72-vel az sms-eket, elindul a procedúra, majd hibával elszáll a rákba a nokia suite. Többször próbáltam, mindig ugyanez. Képeket, névjegyeket ellenben gond nélkül szinkronizál. Ma frissítettem egy újabb verzióra - v3.5.34 - ugyanez történik. Ráadásul a backupot sem képes normálisan végrehajtani, azzal riogat, hogy nem sikerült mindent backupolnia rendesen, persze azt nem osztja meg (vagy csak nem találom :)), hogy mi az, amit nem.
    Ezzel szemben ugyanez a program a 7230-as készülékemmel gond nélkül együttműködik, flottul megy az üzenetek szinkronizálása és a mentés is.

    Valakinek ötlet esetleg a downgrade-elésen kívül?
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák