Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Poci3

    tag

    válasz old rocker #476 üzenetére

    Kedves Old Rocker!

    Nem akartam benned sem kisebbségi érzést kelteni, de legfőképpen nem szerettem volna kiváltani belőled azt az őszinteségi rohamot, melynek eredményeképpen leírtad egész kórtörténeted (amiért őszinte együttérzésemet szeretném kifejezem). Arra végkép nem szerettem volna rávenni téged, hogy az említett látóideg gyulladásod miatt kínszenvedélyeket élj át.

    Én csak arra gondoltam, hogy jó lenne a hozzászólásokat úgy olvasni, hogy az ember nem azzal törődik, hogy megpróbálja azt rejtvényként megfejteni… Semmi baj, a lelkivilágomba nem gázoltál bele, emiatt nem kell, hogy lelkiismeret gyötörjön, lehülyézni pedig nem hülyéztem le soha senkit, még „kvázi” sem! (Azt sem értem - de ez végképp nem topic téma, hogy hogyan lehet valaki újságíró ilyen katasztrofális géppel ???)

    A tapasztalataidat pedig biztosan köszönettel veszi mindenki (hiszen ezért van a topic, nem azért, hogy tele offoljuk ilyen személyeskedéssel), csak úgy tedd szerintem, hogy rajtad kívűl más is megértse!

    [ Szerkesztve ]

  • -Maci-

    addikt

    válasz old rocker #476 üzenetére

    Hát nekem semmi közöm a szócsatához, de a szerény véleményem szerint nem ér ennyit az egész! De tényleg! ZEN! Ráadásul én vagyok leg hülyébb, úgyhogy bocs Rockker, lenyúltam tőled a címet... :C
    Egyébként (esküszöm nem okoskodásból) de nekem eddig minden talafonom hülye volt, amég nem formáztam VELE a memóriakártyát. Nekem ez egy nagy tanulság lett. Ha új telefon és veszek bele kártyát akkor opciók--->kártya formázása. Ez a leg első, utána kezdem beállítgatni. :)

    Mégegyszer mondom neked és Pocinak:

    Z E N ! :DD

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák