Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz pitkon #15044 üzenetére

    5 hete volt infarktusom. Szerinted érdemes napi 20 km-t bicikliznem, vagy inkább legyek óvatos?

    Nem tudom, érted-e az analógiát. Ebben a topikban olvashattál véleményeket, ami alapján leszűrted, hogy vannak elégedett felhasználók és vannak elégedetlenek is. Ugyanazon személyeknek, akik ezeket a véleményeket leírták, újra és újra felteszitek ugyanazt a kérdést, amire mindig ugyanazok a válaszok fognak születni; magyarán: teljes bizonyossággal megválaszolhatatlan. Honnan a 3.14csából tudjam én, hogy te milyen készüléket fogsz kifogni? Ha olyat, mint az enyém, amivel eddig tképpen semmi baj nem volt, akkor nagyon elégedett felhasználó leszel. Ha egy selejtet fogsz ki, akkor nem.
    Szerintem vegyél. Vagy mégsem? Olyan határozatlan vagyok ma ... be carefull...

    Ugye, nem gondoljátok komolyan, hogy x. felhasználó századszor is írja le gyorsan, frissen újra azt, amit eddig is olvashattatok tőle? Vagy, ha az elégedetlenebbek nem veszik maguknak a fáradtságot, és nem írnak, akkor most csak pozitív véleményeket fogsz olvasni...

    Olvasd végig a topikot az elejétől, én biztos, hogy nem írom le ezerszer azt, amit már annyiszor leírtam!

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák