Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zzola

    félisten

    válasz Teemu #13664 üzenetére

    Szerintem nincsen térerő ingadozási problémája a készüléknek...

  • Lacopapi

    addikt

    válasz Teemu #13664 üzenetére

    Nekem is T-s a telefonom,de soha,semmilyen helyzetben nem volt gondom eddig sem a térerővel,sem a telefonálással....személy szerint én ajánlom a készüléket két hónap használat után mondhatom,hogy nagyon meg vagyok elégedve.Igaz,néhány plusz alkalmazás kellett (Opera Mini,Ebook reader,szótár,maps..),de ezek könnyedén telepíthetők.Hja meg a Light Control az nem ártott a kicsikének :D

    Ám az is lehet,hogy ezek már az újabb T-seken fenn vannak.....

    [ Szerkesztve ]

  • old rocker

    veterán

    válasz Teemu #13664 üzenetére

    Ne gondolkodj rajta, ne vedd meg. Utána még valakitől olvashatunk hülye kérdéseket. Bocs. Tudom, most elcsodálkozol a nyers válaszon, de indokom a következő: gondolom, ebben a topikban olvashattál térerő ingadozási sirámokról. De ha arra volt energiád, hogy a negatívumot kiszúrjad, akkor miért nem vetted magadnak a fáradtságot, hogy a pozitívumokat is elolvasd?

    Egyébként nincs térerő ingadozási gond. Volt hangerősség ingadozás meg mifene probléma, amit az első szoftverfrissítés zömmel megoldott. Azt tapasztalták néhányan, hogy a készülék érzéketlenebb térerő szempontjából, mint pl. az E 51. Ezzel szemben a tény a következő: többször észrevettem, hogy liftben pittyen egyet a készülék, mert elmegy a térerő. Ettől eltekintve, ha véletlenül függőben levő beszélgetéssel szálltam be vele a liftbe, nem szakadt meg a vonal.

    Ma jöttem haza Kecskemétről egy 3 napos forgatásról. Két telefont vittem magammal: egy 5800-át és az E52-est. Ahol a szállásunk volt, a Granada szállóban és környékén, de alapjában véve Kecskeméten, gyalázatos volt a térerő. Az 5800 1-2 csík kijelzéssel működött, kb. hasonló volt a helyzet az E52-el. Mindkét készülék totál fel volt töltve. Az 5800 volt többet használva, az 24 óra alatt egy vonásig lemerült, azaz csaknem csumára. Az E52-es mind a három napot mínusz egy vonalkával húzta ki, azaz, csak az 5800-át kellett töltenem. Hang, GPS, mifene nagyjából azonosan működött a két készüléken. A helymeghatározás az 5800- val gyorsabb volt, legalább másfél másodperccel. Vagyis nem releváns a különbség.

    A 47 rugó új E52-ért egyébként nem sok. Az első, hirtelenjében piacra dobott szériában volt nagy a szórás, ezt az információt kaptam mobilkereskedőktől. Más mobilkereskedő esküdött rá, hogy nagyon jó készülék.

    Remélem, az információval segítettem, a döntés a tiéd.

    Még egy megjegyzés pótlólag: a Nokia pillanatnyilag úgy tűnik, lecsúszóban van. Ettől eltekintve, ha valaki Nokiához szokott, az E52-es, ha nem hibás szériát fog ki, ami bármilyen más márkával előfordulhat, az egyik legjobb E szériás Nokia.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

  • -Maci-

    addikt

    válasz Teemu #13664 üzenetére

    Teemu!

    A kezdet kezdetén volt némi szórás. Volt pár hibás példány, amiért nagy volt a köz felháborodás. Pont a legnagyobb "balhé" közepén vettem meg én az enyémet, Old Rocker bíztatására. Ennek csaknem egy éve. Oké, hogy az újabb szoftverrel gyorsabb lett a telo és jobb lett a hangminőség, de nekem soha semmi bajom nem volt vele. Én asszem még 56-ért vettem, 2 év trés hűséggel. 47-ért most vennék még egyet! Asszem viszont lassan leveszik a kínálatból, úgyhogy gyorsan dönts!
    A múltkor osztottam az észt a 3 napos visszavásárlásról. Tévedtem, de Csab2 kolléga volt olyan rendes és kijavított!
    Ha boltban veszed meg, nincs 3 napos indoklás nélküli csere (csak ha baja van). Viszont ha neten veszed meg, már más a téma. Mivel nem tudod megnézni a telot vásárlás előtt, így 8 napig indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. Esetedben ha neten rendeled meg, ingyen házhoz szállítják, akkor amikor akarod és még netes kedvezményt is kapsz! Na meg a 8 nap....
    47K-ért ezek után nem kérdés, ha tetszik a telo!

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák