Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz kkrisi #12571 üzenetére

    Kérdés, telepítettél-e rá programokat... Én egyszer commanderrel átmásoltam egy az egyben, de szerintem ez sem jó megoldás, nem vagyok benne biztos. Szerintem valahogy úgy kellene róla biztonsági másolatot készíteni, mint ahogyan a PC meghajtókról. De a NOKIA OVI Suittal, ha jól emlékszem, a kártya felhasználói file-ról is lehet mentést csinálni.
    Ha viszont nincs semmi pótolhatatlan a kártyádon, akkor formázd a kártyát. Ezt lehet(tett) a telefonnal is, most hirtelen nem találom, hol, hiába túrom a filekezelőben az opciókat, de lehet úgyis, hogy külső meghajtóként rácsatlakoztatod a telefont a PC-re, és mint külső meghajtót formázod.
    De érdemes azt is megpróbálni, hogy ha a pécéden látod a rejtett file-kat, megnyitod a memóriakártyán a az E:\Private\10202dce könyvtárat és ami benne van, mindent kitörölsz. Itt ugyanis előző telepítésből, vagy sikertelen telepítésből visszamaradt sisi file-ok tanyázhatnak, amelyek pl. szoftverfrissítés vagy hard reset után meghülyítik a telefont, állandóan telepíteni akarnak.
    A navigációs alkalmazás most már integrálva van a telefon szoftverébe. Ha tehát formázod a kártyát, az addig felrakott térképek törlődnek, de ezeket gond nélkül fel lehet telepíteni újra a Nokia Ovi Suite-tal. Nem az alkalmazást kell újra telepíteni, csak kiválasztod, mely ország térképére (mindenekelőtt Mo-ra) van szükséged, kijelölöd és telepíted. Automatikusan a kártyádra fognak telepedni.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák