Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz ttt1 #10642 üzenetére

    Elképesztő...komolyan.Hogyan tudnak szervizben ekkora baromságot mondani? Érlelődik bennem szándék, a hírtévés kolléganő fogyasztóvédelmi műsorába ajánlni fogom a nokiás szervizeldés rémtörténeteket...
    Az E52 töltőről is és PC-ről is tölthető!!!!
    Teljesen fel lehet PC-ről is tölteni, menjenek már fenébe... Másold ki, nyomtasd ki nekik az itteni tesztnek azt a részét, amiben leírják, hogy USB-ről is tölthető...

    Elképesztő, hogy még logikus gondolkozás is hiányzik azokból az emberekből, akiknek elméletileg a legjobban képzettnek kellene lenniük!
    Legalább azon gondolkozna a csökött agyával, hogy a töltés bemenet azért lett micro USB-hez kialakítva - hagyományos nincs is ezen a telefonon - hogy PC-ről "szinten lehessen tartani? Más, régebbi telefonokhoz létezik "kétágú" USB kábel; minek egyik vége hagyományos, kis kerek végződésű dugó; tökéletesen fel lehet tölteni vele a telefont.
    Vagy kérdezd meg tőlük,ha tátott már a paraszt olyan MP3 lejátszót, amit rádugva PC-re lehet tölteni - némelyikhez külön töltőt sem adnak - hogy az akkor folyamatos szinten tartással működik, mi?
    Csak egyszer futnék bele ilyen isten marhájáb, mikor jó kedvemben találna...

    Igaz, egyszer egy műszaki boltban, ahol házimozikról készítettünk riportfilmet, zseléshajú csávókám képtelen volt elmagyarázni a vevőnek, miért szól rádiómagnóban másként a középhullám és az URH...amikor ki akartam segíteni marháját és elkezdtem magyarázni az amplitudómodulált és a frekvenciamodulált (AM, FM) közötti különbséget, sepillant alatt otthagyott engem, a tv műsor szerkesztőt a vevővel azzl: "majd a kolléga megmagyarázz!" - azzal lepattant a gyerek.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák