Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #40553216 #352 üzenetére

    Engem ne fárassz....mást nem tudsz, mint a másiknak a mondandóját elemezgetni, kiragadni részleteket a szövegkörnyezetből, csak hogy erőltetetten bizonygasd a nem létező igazad. De közben cseszheted a nagy felvetést, mert a használati statisztikák és kialakult felhasználói szokások nem támasztják alá a nagy "tökéletes megfelelést"...
    Egyébként ha többen tudnának róla, akkor sem érdekelné őket széles körben, mert :
    1. Nem a gép és OS buherálás az átlagemberek élete.
    2. Többségnek van egy működő megoldás, ami megfelel nekik.

    "Nem, mert ők a Windowst sem ismerik, azt sem szokták meg, és k.ra nem is kényelmes nekik."
    Ez mekkora kamu...nem IT pro szinten ismerik, de ismerik és megszokták, mert suliban, munkahelyen is az van. És ezáltal, hogy ismerik és megszokták, pont kényelmes is a használata. Azt ne mond már, hogy egy más felületű OS, ami részben más hozzáállást kíván, annyival kényelmesebb lenne tömegeknek. Pont azért nem lenne kényelmesebb, mert nem ahhoz vannak szokva. És, mivel home usereknek ott a választás lehetősége, nem fognak kísérletezgetni. Az meg nem érv, mikor vki beírja, hogy xy ismerősének bezzeg jó, meg megszokta, mert ezt tömegekre nem lehet ráhúzni. Ha vmi annyira jól megfelel széles körben, az márpedig rövid időn belül önigazolást nyer. De nem ez volt a jellemző eddig se...

    De ezt nem nekem kell bizonygatnom mert az adatok engem igazolnak. Ha majd az 1,x % után lesz egy nulla, meg egy 3-5x szorzó, majd akkor kell feszegetni, hogy otthonra mennyire opció a népnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák