Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz spiky03 #2094 üzenetére

    Azt csináld amit mondtam ez előző hozzászólásban.

    Ha nem otthon vagy nem adhatsz meg LAN-os címet (pl. 192.168.x.y) mivel az lokális címtartomány. Ez pedig a neten nem érvényes. Így marad a publikus címed + egy portforward a routerben. (pl: 84.18.25.143:9091) vagy a dyndns-es regisztrációval ellátott dinamikus cím: routerem.dyndns.org:9091.

    Használhatsz VPN-t is, akkor maradhat a lokális, cím, de előtte VPN-en kell csatlakozni a routerhez.
    Nem bántásból mondom, de mivel a fentiekkel is gondod adódott, ez a verzió 101%-ban kiesik. ;)

    szerk: Első körben nézd meg, hogy a routered Dyndns-es képes-e. Ha nem, cumi van... Mert akkor kliens kell, ami meg csak gépen fut, azaz egy gépnek mindig mennie kellene.

    Illetve nincs. Nekem NSA320-asom van, és van a NAS csomagjai között DyDNS kliens. A 310-ben nincs ilyen?
    Programcsomag - Dydns. Ha van tedd fel. Dyndns.com -on regisztrálj egy acc-ot. Annak az adatait ebben a klilensben add meg, oszt csókolom.
    Routerben a TM adminisztárciós portját forwardold be a NAS belső címére. És kész. Bárhonnét eléred. De ez csak a TM adminisztrációhozhoz, jó.

    A NAS tartalmát én nem tenném ki a netre, közvetlenül semmiképp. Azt már csak csakis VPN-en.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák