Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    válasz arn #34 üzenetére

    Nyilván minden, amit ma körülötted látsz, elavult és történelmi lesz - idővel. Viszont amíg milliószámra adják el a még mindig modernnek számító konzolokat (vagy Neked a FullHD felbontású játékok minősége nem megfelelő?), addig az említett cégeknek sem áll érdekükben kifuttatni/kinyírni ezeket a termékeiket, melyek még mindig szép összeget hoznak a konyhára.

    Az ilyen "úgyis elavulnak és meghalnak" hozzáállásról csak annyit, hogy ezelőtt kb. 8-10 (!) évvel vitáztam valakivel, aki azt hangoztatta, hogy a DVD is ugyanúgy meg fog halni, mint a magnó/VHS, etc. Én akkor is azt mondtam, hogy mivel dollár-milliárdokat (!) öltek a szabvány kifejlesztésére és elterjesztésére, ezért az még sok-sok évig a piacon fog maradni (bár kétség kívül egyre elavultabb lesz). És láss csodát, még ma is szépen hasít a DVD-biznisz - miközben valóban, ma már régimódi maga a szabvány, amire épül. De a pénz nagy úr. :-)

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák