Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz antikomcsi #194 üzenetére

    Ez igaz. Akkor 2010 közepe. Viszont a lényegen nem változtat. A PH nem ír több pénzügyi beszámolót.

    A PH-n biztos nincs pénzügyi beszámoló egy ideje, így tuti nincs fent az NV-é sem, de már elmondtam, hogy miért. Az IT Cafét nem én intézem.

    Az objektív és szelektív tájékoztatás megint előjött, de ismét nem tudom miért. A PH-n megjelennek az elemzések, hardverek, és fontosabb események a piacra nézve. A pénzügyi dolgot már mondtam, hogy ne keresd itt. Nem itt lesz megjelenítve. Ellenben maximálisan visszautasítom azokat a vádakat, hogy szelektíven kerülnek ide a hírek. Először bizonyítsd utána beszélhetünk róla. :) Egyelőre folyamatosan a pénzügyi dolgokon lovagolsz, amikor világosan megmondtam, hogy nem fogunk pénzügyi negyedéveket közölni. Nagyon régóta nem közöltünk, sem az NV-től, sem az AMD-től, sem az Inteltől.

    Az alábbi hírben sem értem, hogy mi az amibe bele lehet kötni. Nem én kényszerítettem az NV-t, hogy lépjen ki a PCGA-ból. Az meg, hogy sokaknak még csak most esett le, hogy az NV-nek a Tegra fontosabb, mint a GeForce, hát ébresztő, azt mondom lassan két éve, hogy platform nélkül egy cégnek sincs jövője. Erről sem én tehetek, hanem a piaci igények. De az NV láthatóan csinált platformot a Tegrával. :) Igen igaz ... az NV-nek nem érdeke már a PC-s játékok erősődése, de ez nem jelenti, hogy eltűnnek, hanem csak csinálnak egy saját platformot, és oda készítik a játékokat.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák