Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trespa

    tag

    Úgy làtszik nem tudtàk megoldani a snapi melegedés kérdést. ☺ Maradt a "b" terv egyelőre.
    Egy élmény volt élőbe (live steamen ) nézni.
    S4 -es bőven elég nekem tudàsban .
    Exynos processzor kevesebbet fogyaszt ,de ha lesz Snapdragon kiadàs 810-820 procival ,hàt itt màs lenne a fogyasztàs nyilvàn.
    Szeritnem nem baj ,ha nem vìzàlló , nem hiszem hogy az emberek nagyrésze nyàrón a Balatont akarja àtúszni kezébe az S6-al . Vannak speciàlis tokok amivel jól tűri a telefon a viz fröcssenést..
    S6 hardvere gyenge szerintem ,de majd meglàtjuk mit csavarnak kibelőle és most nem az AnTutura gondolok.
    3GB ram nem nagy előre lépés,ha abból kifolyólag ,hogy alkalmazàsok nagy része mit hasznàl pl Facebook egyre-egyre nagyobb a hardverigénye .
    Szerintem lesz még itt meglepetés rossz irànyban.
    A bemutatóban minden jól hangzott egy "következő generàciós àlom " telefon ,de gyakorlatban szokott bukni minden.
    Samsung pàrti vagyok
    jó irànyba fejlődtek most elhagytàk a szappantartó formàt ,anyagot ,de sok oldalon úgy emlegetik "Sony Z -Iphone 6 ötvözet "

    [ Szerkesztve ]

    LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

  • Trespa

    tag

    A rendre hiteles információkat szállító SamMobile szerint az S6 európai ára 699 eurón (kb. 211 ezer forint) indul majd, ezért cserébe egy 32 gigás belső memóriával szerelt telefon jár majd. A 64 GB-os kivitel 799 euróba (241 ezer forint) kerül majd szolgáltatófüggetlenül, a 128 GB-osért pedig 899 eurót (272 ezer forint) kell fizetni.

    A szebb és érdekesebb S6 edge valamivel drágább is lesz, mindegyik verzióban 150 euróval. Tehát 849/949/1049 eurós, 257/287/317 ezer forintos árcímkék várhatók.

    [ Szerkesztve ]

    LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

Új hozzászólás Aktív témák