Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Haugland

    aktív tag

    válasz iguana #6691 üzenetére

    Akkor lehet, hogy csak az én OTG kábelem nem műxik jól (egy speed tab-hoz adták, azzal próbáltam).

    A másodlagos rendszert meg az ubuntu-t amiatt eröltetném, hogy kiválthassak egy otthoni számítógépet amin egyébként csak levelezek, filmet nézek és néha excel fájlt szerkesztek (plusz SAP-ban dolgoznék, de azt pláne nem tudja az android).

    Most nincs másodlagos rendszerem, mert a telót használtan vettem és már össze volt mókolva.
    Nincs backup a másodlagos rendszerről éppúgy mint arról a fájlról, ami a 'Customer ID error' hiba visszaállításához kellene.

    Ezért gondolkodom folyamatosan valami nagy-nagy rendberakáson.
    Kellene egy oprendszer ami stabil, bízható és lehessen szabályozni, hogy takarékos vagy nagyobb teljesítményű legyen.
    A másodlagos rendszer amiatt érdekel mert láttam róla a videót, hogy lapdock-al összekötve az ember kap egy butított ubuntu-t ami látja és eléri a telefon összes funkcióját is.
    Ha tudnám, hogy tutira együttműködne a telóm (hardveresen és szoftveresen is) a lapdock-al, akkor berendelnék egyet ebay-en...

    Közületek használ valaki lapdock-ot, vagy OTG-kábellel ért már el valaki számítógép-szintű komfortot?

    Tök jó lenne, ha lenne egy mobilom ami megbízható valamint egy olyan eszközöm amire bármikor rádughatom és egy munkagépként is használhatom.
    Piszokul tetszik a motorolának ez a fajta ötlete, amit aztán már meg is szüntetett sajna...

Új hozzászólás Aktív témák