Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iguana

    őstag

    válasz mate12 #5669 üzenetére

    jól működő rendszernél (értsd nincsenek beragadt app-ok, nincsenek nagyszámú telefon felébresztések stb) a gyári appok fagyasztása nem fogja drasztikusan megnövelni az akku időt. természetesen érezhetően több lesz, de elsősorban az a hatása, hogy nem ülnek feleslegesen a memóriában.

    próbáld ki a setcpu alkalmazást. 1 profil, ha screen on állapotban van: ekkor 300-1200-ig állítod a processzor skálázását. 1 profil ha screen off állapotban van: 300-300-ig állítod a processzor skálázását, 1 profil telefonálás közben: 600-600-ig állítod a processzor skálázását. nagyjából ennyi elég is. én még alacsony akku szintre beállítottam egy állandó 300-300-as processzor sebességet. nyilván ekkor sokkal lassabb a telefon (nem is igazán tudod másra használni mint hívásokra), de itt az a lényeg, hogy még nyersz 1-2 óra készenlétet, ami jól jöhet. én ezt vész módnak hívom :), ilyenkor csak a telefonos elérhetőség a lényeg számomra, addig, amíg nem tudom töltőre tenni.
    a legtakarékosabb governor a hotplug. én mindig ezt használom.

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák