Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iguana

    őstag

    válasz Haugland #6924 üzenetére

    nem tudom, miért nem megy nálad a gps cm+jbx-el. nálam minden trükk, ráolvasás nélkül megy. nem is tudom, talán hónapokkal ezelőtt volt olyan utoljára, hogy nem ment a gps, de az cm hiba volt. (egyébként ha a cm saját kernelével működik a gps, akkor biztos, hogy mennie kell jbx-el is.)
    ha van időd/kedved még szöszölni vele, tegyél egy próbát a carbon rom-mal. ez is egy nagyon jó rom. sőt, sokan jobbat szeretik, mint a cm-et a plusz funkciók miatt. halo, ribbons, több testre szabhatóság stb.[link] felrakása ugyanúgy, mint cm-nél: full wipe előtte->rom->gapps

    néha előjön még az a hiba, hogy új cm/carbon/aokp felrakásakor nem megy a wifi. ezt vagy orvosolja egy reboot, vagy terminal emulatorban [link] kiadod ezt a két parancsot:
    su
    wifical.sh

    utána rögtön jó lesz, és nem kel többször megismételni.

    gyári rom-nál is tudsz pucolni. ennek feltétele csak a root jog, és egy megfelelő program (pl. titanium backup)
    ha gyári rom, power widget-re ezt javoslom: [link]
    a képernyőmentést nem értem. a gyárival is power+hangerő le gombbal ment. (ics óta)

    az üzemidőről:
    ez is olyan, mint egy adott típusú autónál a fogyasztás: ahány ember, annyi félét mond/lódít :D
    nekem egyértelműen bevált a fogyasztást nézve, de ha beleolvasol az xda jbx topic-ba ott is láthatod a beszámolókat, hogy mindenkinek sokkal jobb, mint eddig valaha.

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák