Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R2D20208

    addikt

    válasz iguana #4132 üzenetére

    Engem nagyon érdekelnek az új dolgok, de órákig nem tudok, és sajnos nem érek rá kísérletezni. Harmadszor próbálom.

    -az előző bm-et távolítsuk el. (uninstall, hijack, packages, majd uninstall bm app) -- Pipa
    -érdemes eltávolítani a /preinstall/bootmenu ill. a /bin/logwrapper.bin fájlokat/könyvtárakat, bár a telepítő ezzel kezd -- -- Pipa

    -a telefont kössük össze usb-n a pc-vel (debug mode) -- Pipa

    -a letöltött zip-et tömörítsük ki -- Pipa

    -install.bat elindítása, a telepítés végigszalad és kész is. -- Pipa

    -itt az egyes rendszerek következő paramétereit tudjuk állítani:
    boot mode (alapból mind a 4 pipa, 2nd init-et ne vegyük ki, mert nem fog boot-olni) -- Pipa

    partition setup: az új slot-ok méretét (3-6) itt hozzuk létre (system.img, data.img, cache.img) -- ( nincs lehetőségem )

    Fontos, hogy a 2-es rendszerhez először formázni kell a cdrom partíciót, -- Pipa

    -ROM letölt->full wipe a kiválasztott rendszeren->install rom->install gsm patch->reboot -- Pipa

    Háromszor próbáltam, nincs lehetőség sem , hogy a 2 - es rendszerem induljon. Recoveryben 3 szor is kiválaszthatom, automatikusan az egyes indul. Mit nem csinálok jól ? Mindent leírás alapján csinálok.

    Itt még vannak ezek a dolgok :

    "If coming from 0.2.8 & below, backup your 2nd-system before begin.
    On first boot, choose setting, system_2, partition setup, activate CDROM.
    Then go to recovery & restore your data.

    If coming from 0.2.9/0.3.0a:
    - move 1st-system /data/media/cache.img to /data/media/virtual/system_1/cache.img
    - move 2/3/4/5 system data from /{internal/external storage}/bmm/system_* to /{internal/external storage}/clockworkmod/virtual/system_*

    For best result, start from a fresh install. (use ROM not converted by older BMM)

    Install method : ADB push - Please boot to stock system
    (APK installer is not done yet)"

    Kell még valami ? ( csak hogy mindenkinek tiszta legyen )

    Pl én tiszta Stock / Rootról indulnék.

    [ Szerkesztve ]

    ★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

Új hozzászólás Aktív témák