Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StaticX-IV

    csendes tag

    Hali!

    A problémám a következő amivel nem boldogulok. Kb 3hónapja van meg a telefon, sosem hagytam, hogy lemerüljön az akksija fullra, pláne mióta sz0ptam vele. A készülék kikapcsolt, az akksi szintje kb 0% most is, feltettem töltőre (gyári), rajta hagytam egész este, kijelzőn bejött ez a töltöttségi jelzős "elem", írta 0% gondoltam majd reggelre megváltozik. Reggel látom semmit sem változott, ugyanúgy 0%, a töltővel nincs gond. Rádugtam a (gyári) USB kábelére, hátha azzal előrébb leszek, de semmi, csak a fehér led lámpa ég rajta folyamatosan. Talán ha jól értettem, akkor ez annyit jelent, hogy érzékeli, hogy töltőn van, de nem tud töltődni :F.

    Ez a volume+ meg Power gomb sem segít rajta semmit, egyedül annyit értem el vele 2x, hogy bejön a moto-s logo a kijelzőre, aztán el is tűnik vagy netán elkezd villogni a képernyőn egy fehér csík. Próbáltam, a gyári autós töltőjével is tölteni, igaz csak 5percre, mert legutóbb (aug) azzal valahogy sikerült annyit elérnem, hogy betudott kapcsolni, rohantam is vele a fali töltőhöz, aztán rátettem míg fel nem töltött, de mint most látjátok nem segített ez sem.

    2.3.6-os gyári rom van rajta.

    help, tanácstalan vagyok :W

Új hozzászólás Aktív témák