Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    Sziasztok! Megszabadítottam zolion kollégát a telefonjától, eddig tetszik, viszont majd' egy-egy év apple és bb10 használat után még nem állt vissza az agyam a droidra, így kérdeznék.
    tescogazdaságos 16gb modellről van szó, jelenleg 4.4.2 van rajta. bootloader sértetlenségét szeretném megőrizni, viszont ami hiányzik:
    - százalékos akkukijelzés,
    - program ikonján kis csillaggal-pirospöttyel-benne számmal nyüszítés, hogy ottan esemény van,
    - esetleg olyan launcher, amiben nincs programok és widgetek menü, hanem kint van minden a megfelelő mennyiségű oldalon és azon belül lehet játszani,
    - időjárás app, ami maximum 1x4-es widgetben mutatja az aktuálist vagy csak ikonja van.
    - ha van aktív óra és naptár ikonnal rendelkező launcher, az külön pluszpont
    - a fentről lehúzható akármi barban van-e lehetőség arra, hogy a gyorsbeállításokat mutassa alapból? ott van-e lehetőség arra, hogy mint bb10-nél, ha az ikonra böksz, akkor ki-be kapcsolja a funkciót, ha a szövegre, csak akkor visz a menüjébe?
    - zseblámpa. legegyszerűbb, legtutibb megoldás. nem kell dallamvillogás meg semmi, on-off, lekapcsolt kijelző mellett is világítson.
    Köszönöm előre is a segítségeteket! Ha valahol nem voltam érthető, akkor elnézést, nem aludtam, de legalább vonatoztam ma 5 órát.

Új hozzászólás Aktív témák