Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz bigmafa #16675 üzenetére

    "bekéri a szokásos azonosítást (nálam pattern), és már bent is vagyok a telefonban"

    Akkor mi a baj? Ezt általában csak a tulaj tudja. Nyilván azért zárod le, hogy csak te tudjál bejutni, ami az eredeti azonosítással is biztosítva van. Próbáld meg, ha törlöd a patternt és csak sima söpréssel lehet belépni, akkor már illene kérnie az új jelszót.

    Nekem más bajom van az eszközkezelővel. Múltkor nem találtam a telót, gondoltam ránézek a pozíciójára, hátha a melóhelyen maradt. Asszony telóján belépnék az eszközkezelőbe, jelszót beírom, erre kib.ssza hogy rosszindulatú behatolási kísérlet, amit blokkolt, de küldene sms-ben egy kódot a telefonszámomra amit írjak be és akkor beenged. Arra, amit meg akartam keresni hogy hol van! A többi lehetőséget is végigjátszottam, mind valahogy az elveszett telefonra akart valamit küldeni, vagy hogy azon nyomjak meg valamit. Aztán eljutottam oda, hogy az email címemre küldött valami kódot, de amikor beírtam, akkor meg a jelszavam megváltoztatását követelte, muszáj volt megcsinálni. Így kiderült hogy tényleg bent hagytam, de utána minden rohadt készüléken, gépen, tabon, notebookon, mindenhol dobálta a hülye figyelmeztetéseket és új jelszó beírásokat. Ez egy katasztrófa! Mindenesetre most az asszony telóját felvettem a megbízhatók közé, úgyhogy legközelebb már onnan is rá tudok keresni, de ezt elég hülye megoldásnak tartom hogy előre tudnom kellene hogy amikor észreveszem hogy eltűnt a telefon, akkor honnan fogok bejelentkezni hogy megkeressem. Ha meg az idegen készülékről véletlen félreütöd a jelszót, akkor aztán pláne keményen büntet, saját készülékről is bűvészkedni kell hogy ne kelljen jelszót változtatni és ne zárolja a fiókomat, és még engedjen is be a jó jelszóval.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák