Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz lanszelot #12796 üzenetére

    Biztos hogy az moto g volt? Nem lehet hogy esetleg a régebben nexus 5-re kiadott preview? Ha moto g akkor meg kell neki egy factory reset, telepíteni és beállítani amire szükség van, és máris megy mint az állat.
    Nem tudom mit értesz a lassú telefon alatt, nekem azonnal bejön, a névjegyeket is azonnal görgetem (igaz csak néhány 100 van). Akkurol még nem nagyon tudok nyilatkozni, szerintem nem rossz.
    A rengeteg hibából moto g-n sorolj párat, mert én nem találtam. Automata fényerőnél ha le van véve a csúszka akkor tényleg kicsit pulzál a háttérvilágítás, de kicsit feljebb nyomva ahol már a tartalom is látszik már jó. Mást nem nagyon tudok, kíváncsi lennék mit találtál.
    Amúgy az 1click-el vissza lehet állni 4.4.4-re de én már biztos nem lépek vissza mert sokkal jobbnak tartom.
    Tudom vannak akiknek nem tetszenek a színek, nekem ez nem olyan fontos, meg úgyis lesz majd témázás meg launcherek is vannak bőven.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák