Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PpenoO

    őstag

    válasz laleeee #10523 üzenetére

    Ízlések és pofonok.

    Egyszer kell majd gariztatnod a készüléket és megtudod miért jó tőlük rendelni. Egy Gnél a garanciális ügyintézés meg nem utolsó szempont. Elég ha csak a behaló rezgőmotorra gondolsz. Amazon Azonnal visszautalja a pénzedet ha valami gond van a készülékkel (tapasztalat) mivel nincs itthon hivatalos Motorola szervíz (Cordon hálaisten már nem az). Elég beszkennelned a bizonylatot, hogy postáztad és másnap már a számládon találod a jóváírást ami magába foglalja a termék árát, eredeti + a visszapostázásból felmerült postaköltséget. Meg sem nézik, hogy baja van a készüléknek vagy sem. Én nem vagyok már romolós, de aki rootot akar, nyugodtan kiütheti a bootloadert mert ez az eljárás az Amazont legkevésbé sem érdekli.

    Szó mi szó, ha majd Expansys, eMag esetleg partnero (LOL) és társai hasonlóképp fognak eljárni garanciális ügyintézés esetén, elgondolkodok majd az itthoni beszerzésen, bár bontott csomagolású telefont többet biztos nem veszek (Partnero). Addig ez a fajta garanciális ügyintézéshez való hozzáállás + a 2év garancia nekem megér pár ezer forint többletet. Amúgy érdemes nézni az összes amazont mert pl én a Gmet olcsóbban vettem annó mint amennyiért akkor a partneronál vagy expansys kínálta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák