Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tony_snow

    tag

    Köszi szépen mindkettőtöknek a részletes választ. Nem sokkal könnyebb eldönteni a kérdést így, hogy 1-1 az elégedettek és az elégedetlenek aránya. :)
    Eleinor neked 2/16 van?

    Azért ez tök gáz, hogy pont a Motorolánál - ahol szerintem a rendszer az egyik fő előny - , nem képesek egy olyan frissítést kiadni, amivel mindenkinél ugyanolyan gyors marad a rendszer, hanem lassul, akad, nem működik rendesen a zseblámpa, stb., és érezhetően romlik a felhasználói élmény és használhatóság... és ez egy hivatalos frissítés! Pont azért vettem ezt a telefont, mert nem akartam többet szívni a rendszerrel. WP már rég nem olyan stabil mint volt, ésszerű áron maradt a stock android. De úgy tűnik itt sem tudnak olyan friss rendszert kiadni, ami minimum olyan jól működik mint az előző.

    Hacsak nem derül ki, hogy csak az 1/8 nem reagál jól MM-ra, asszem megfogadom a tanácsot és nem frissítek, hanem várok még felhasználói tapasztalatokra. Végülis teljesen jól működik most, csak mégis van egy új, frissebb rendszer, aminek jobbnak kéne lennie, mint a jelenlegi.

Új hozzászólás Aktív témák