Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Konflikt #503 üzenetére

    - itt is kiegészíti a neveket, de csak két karakter után. mármint két darab karakter, akár betű, akár írásjegy. de ugye pont azt mondom, hogy a legtöbb kínai neve két darab karakter, tehát mire kiegészítené, addigra be is írtam az egészet. nem azzal van baj, hogy nem írja be.
    meg azzal is, hogy nem rendezi ABC sorrendbe őket (kiejtés szerint), hanem csak ömlesztve ott vannak a végén a listának, nem lehet betűvel sem odaugrani hozzájuk (illetve azt hiszem mind a Z alatt van)
    - több címzett kijelölésére nincs gyakran szükség, de néha kellhet. illetve mondjuk hogy másolsz be egy emailbe (nem címzettnek, hanem a levéltörzsbe) több kontaktot például? mert ezt máshol egyszerű megoldani: kontakt listában kijelölni őket, majd küldés emailben.
    - a google account témát szerintem félreértetted. nekem is van accountom, és nagyon örülök neki, hogy a kontaktokat tudja szinkronizálni, de ami megvan a kontaktoknál, hogy _kapcsolható_ a szinkronizáció, és offline is tökéletesen elérhetőek a kontaktok.
    nos, ez a naptárnál nincs így, mert ott élő netkapcsolat nélkül be sem tudsz lépni, megnézni sem tudod a naptárbejegyzéseidet, nincs egyáltalán offline verziója. de mi van akkor, ha mondjuk ki van kapcsolva a mobilnet, mert éppen roamingolsz, és nem akarsz zilliós számlát fizetni? tehát mondjuk ülsz valahol a reptéren, és nem tudod elérni a naptárad, mert nincs net? na ne vicceljünk már... :U

    egyébként nekem nincs semmilyen mobilnet előfizetésem, így lényegében ez fokozottan érint (illetve a zene kérdés fokozottan nem). nem használok semmi olyat, amihez állandó netkapcsolat kéne, sőt: az egyik első progi, amit feltettem az az apndroid volt, hogy még véletlenül se próbáljon netre mászni engedély nélkül a telefon, mert _számomra_ teljesen felesleges. nagyon sajnálom, hogy ezt így oldották meg, mert amúgy egy tök szuper rendszer.

    Karma: még ilyen rootolás jellegű dolgokkal nem nagyon foglalkoztam, eddig igazából simán megfelelt a teló alapfelállásban is. de majd utánanézek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák