Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soundman1

    senior tag

    Januári Defymre még a nyáron felraktam a 2.2.2 CEE update-t. Idáig olvastam és szabof1 WajkIUI telepítése kezdőknek leírása alapján egy hete feltettem a 1.11.18 verziót. Sajnos a 7. lépés után nem indult újra, és akksi kivétel után a 8. lépést is lefuttattam. Mivel ismét 1/4 óra múlva nem indult újra, újra végigmentem a 3.-6. lépéseken (wipe data/factory reset is!). Megint nem indult el a Defy, de akksi ki- és bevételt követően bootolt a WIUI. Ekkor már volt kék és zöld led is a bootolásnál.
    Kérdezem, hogy így rendben volt-e a frissítés, vagy újra toljam rá a WIUI 1.11.18 verziót?!

    Miért kérdem? Szép simán megy a teló, tetszenek az upgradelt alkalmazások, stabil a ROM, 100 MB feletti a Ramom, kevés az FC. Mindennek örülök, de kicsit lassúnak tűnt a Defy az itt olvasott Benchmark adatokhoz képest. Megnéztem, nálam 1150 a max, érték! :(( Aztán nem találtam a gyári Camera alkalmazást :W (bár lgCamera-val max. értéken tudok felvételt készíteni). A compass calibrator FC-vel kilép! Nem tudok képernyő mentést csinálni, pedig úgy olvastam, hogy ez a funkció a 2.3 ROM-okban benne van. Feltettem a 2.2. alatt használt ShootMe-t, de alacsonyabb grafikai beállítást kér a progi a Root-hoz. Állítás után sem ment. Próbáltam a ShootMe indítása előtti angol nyelvre állítást is, de az sem segített. :F

    Kérdezem, hogyan szabad újabb WIUI-t e verzióra feltenni, hogy a leírt hibákat ne vegye át az új ROM verzió? Elég lesz, ha a wipe cache partition+wipe data/factory reset+Wipe Dalvik Cache-t nyomok verzióváltáskor?

    Bocs, ha kicsit hosszú voltam ... :B

    [ Szerkesztve ]

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

  • soundman1

    senior tag

    válasz szabof1 #39443 üzenetére

    Köszönöm a válaszod, megpróbálom a legfrissebbet rátenni! :R
    Jó látom, hogy SOC kamerásoknak nem működik a kamera ICS alatt, csak a Bayernál? Remélem lesz nekünk is előbb-utóbb ICS.

    [ Szerkesztve ]

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

  • soundman1

    senior tag

    válasz szabof1 #39443 üzenetére

    Köszönöm a tanácsot! :R
    Azért többszöri wipe után felraktam egyből a WIUI 1.12.02 verziót és teljesen jó lett. A képernyő mentő progimat nem találtam a marketen, ezért felraktam 1 újat, ezzel tökéletes. A benchmark adatok meg azért nem közelítették meg a leírtakat, mert a Quadrant helyett a Global Quadrant rank-ot használtam, a Qudranttal már jönnek 5.-re a 2000 feletti eredmények. Nagyon tetszik a WIUI 1.12.02! ICS-ig ez marad. :DD

    A képernyőzárat szeretném tiltani, de nem birok vele. A kezelőgombok beállításainál van ilyen opció, hogy: A bekapcsológomb nyomvatartása/Képernyőzár kikapcsolása. Ez nem működik WIUI-ban?

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

  • soundman1

    senior tag

    válasz tzl #39825 üzenetére

    Köszönöm az infót! :R

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Új hozzászólás Aktív témák