Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patakidr

    aktív tag

    Sziasztok!

    Elnézést kérek, ha már volt szó róla, de kerestem és nem találtam.

    A héten vettem egy DEFY-t a feleségemnek, jómagam Desire-t használok, de bármennyire is hihetetlen, tetszik annyira a készülék (IP 67 főleg és a kijelző), hogy még a cserén is gondolkoznék.

    2 probléma adódott eddig: az első készüléken volt 2 (!) halott pixel éppen a felső állapotsor jobb sarkában, ami miatt 72 órában ki is cserélte a készüléket a Speedshop.

    Tegnap elhozta a kis feleségem az újat, s ezzel ma az a probléma jelentkezett visszatérő jelleggel, hogy (autós Nokia kihangosítóval - CK 200 - használjuk) a bluetooth nem akart bekapcsolni rajta az Istenért sem. Akár a quick settings-ből akár a menüből akarta bekapcsolni. Ehelyett "Turning on..." felirat jelent meg, s karikázott körbe-körbe.
    30 perc után megunta és újraindította a készüléket, ezután bekapcsolt a kékfog.

    Mikor hazaért újságolta, hogy mi történt és hogy lefagyott a bluetotth útközben, mire én kinevettem. Mondom: Bekapcsolom én! Hát nem ment: kikapcs-bekapcs és most megy.

    Találkozott valaki ezzel a problémával, van megoldása (oka) vagy vigyük vissza és cseréltessük másodszor is?

    Köszönöm a segítségeteket előre is!

Új hozzászólás Aktív témák