Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsombe

    senior tag

    Sziasztok!

    Van egy nagyon nagyon idegesítő hibája a telefonomnak: néha olyanokat művel, mintha nyomkodnám a kijelzőjét, közben pedig hozzá sem nyúlok. Az elmúlt fél órában pl. 5-ször szerettem volna írni WhatsApp-on, de nem tudtam, mert random kezdett begépelni helyettem a telefon, vagy egyszerűen rábökni egy üzenetre, kijelölni, vagy kitörölni azt. Egyszerűen a falra mászok ettől és nem tudom mi okozhatja. :W
    Próbáltam már dalvik cache törlést, hátha megoldja a problémát, de nem segített. :(
    Április 14-i Kang féle CM7.2 van rajta, de nem hiszem, hogy ez lenne a bugos, mert már korább Kang verziónál is előfordult ez. Azt sem gondolom, hogy a WhatsApp lenne a ludas, mert amikor nem telepítettem még a telefonomra, akkor is művelte ezt, pl. home screenről letörölt egy widget-et, vagy gyorshívással felhívott valakit.
    HW hiba szintén nem lehet, mert nem ejtettem le, kijelzőn nincs sérülés, tehát emiatt nem érzékelheti úgy, hogy nyomkodom a kijelzőt.

    Fogalmam sincs mi lehet a hiba. Valaki tudna segíteni?

    ''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

Új hozzászólás Aktív témák