Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mm89

    őstag

    válasz zsooti1 #42020 üzenetére

    Market --> home launcher
    Amúgy meg a Go launcher, Adw, Adw Ex, Launcher Pro tudja a kockát.
    Próbáld a wifi hotspotot Barnacle programmal (market)

    Zoci
    Én pl 50-60k ért nem tudtam volna megvenni a telót, 22-ért vettem céges előfizuban (persze az adott kártyára két év mobilnetet kell fieztnie a cégnek ami még 24k :D, de azt nem én fizetem, sajnos nem is én használom) Gondolkoztam mobilneten, de igazából annyira nem fontos mint amennyit kell érte fizetni. Még spicán volt mobilnetem, akkor 500Ft volt 100 mega (djuice), aztán telenoros lettem és itt már ugye drágább (viszont nincs túlforgalmazási díj). Spicán asszem 3 hónapig volt. Egyszer megnéztem vele a buszmenetrendet, de mire telón megtaláltam, odaértem a megállóba... Híreket olvastam buszon. (enélkül azért lehet élni :D, meg amúgy is bicajjal járok mindenhova) Másra nagyon nem használtam mert a 100 mega elég hamar elmegy és utána meg valami 20ft /10kbyte a díja, ami egy kicsit húzós.. Itthon, munkahelyen van wifi. Persze, nem azt mondom, jó dolog a mobilnet, kéne is ha csak úgy hozzámvágnák, vagy nem lenne ilyen drága, vagy nem változott volna a fizetés is (én idéntől 10k-val kevesebbet viszek haza, ami vagy 10 havi mobilnet, vagy 10 pénteki sörözés lenne :D :D)

    ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Új hozzászólás Aktív témák