Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Polllen #28014 üzenetére

    Ez volt az eredeti kérdés, bemásolom:

    "Sziasztok!
    Normális, hogy a ram fogyasztás nem megy le 70% alá még akkor sem, ha minden programot bezárok?
    A maps például folyamatosan újraindul."

    A cache/prefetch téma kevéssé tartozik a kérdéshez, nem én kevertem bele. Az utolsó mondatod vonatkozik elsősorban az eredetileg felvetett problémára, azzal a mondattal szőrmentén te is azt írod, hogy nem normális, ha olyan programok futkorásznak fel és alá (ld.a kérdésfeltevő részéről: "A maps például folyamatosan újraindul."), amelyek feleslegesen, zavaróan futkorásznak. Az eredeti hozzászólásból úgy tűnik, hogy a kérdésfeltevőt zavarja, hogy a maps (és sok minden más) folyamatosan újraindul. Én erre azt írtam, hogy nem normális, de sajnos az Android ilyen abnormális. Azóta is egyet értek magammal. Tudom, hogyan működik az Android, azzal se biztos, hogy egyetértek, hogy annyi mindent becache-sel, de ez mindegy. Az eredeti kérdésben és a válaszomban az merült fel, hogy egy csomó szoftver indokolatlanul, kérés nélkül, a felhasználó szándéka ellenére fut, leállítom, újra fut, újra fut, újra fut... Ez abnormális! Ne fusson! Nem akarja a kérdésfeltevő, hogy fusson, mégis fut! Foglalja az erőforrásokat feleslegesen, állandóan a netre akar csatlakozni feleslegesen, sőt a felhasználói szándék ellenére.
    Az Android ilyen ABNORMÁLIS e téren.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák