Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raulicio

    senior tag

    válasz Valentino K. #41 üzenetére

    Akkor úgy látom, hogy te nem érted a lényeget, kiskomám... Persze ha neked elég a 2 mpx fix fókusz, ratyi minőség, akkor mindenki más hülye, aki ennél szeretne jobbat. Nem is értem, hogy miért nem azzal kezdted, hogy aki telefonáláson kívül, másra használja a telefonját az mind hülye.
    Félre téve a tréfát, ha a te okfejtésedben csak nyoma lenne bármiféle logikának, akkor most valószínűleg papír alapú levélben értekeznénk, vagy még valószínűbb, hogy még mindig a fákon élnénk. A cél pontosan az, hogy a kis telefonod, majd egyszer kiváltsa a kopmpakt fényképezőket, amire volt is már néhány jó kísérlet (i8510, N8). Az, hogy neked erre nincs szükséged, még nem tesz rajtad kívül mindenki más hülyévé.
    Mert én azokat tudom kurvára sajnálni, akik 150 ezerért megvesznek egy eszközt, úgy, hogy fogalmuk sincs róla, hogy mire jó, sőt nem is használják a funkciók 90%-át, mert nekik csak telefonálásra kell, meg arra, hogy félévente, fényképezzenek valami elmosódott förmedvény, aztán tapsikolva visítozzák a nagyvilágba, hogy "jéé, mire nem képes ez a mai technika". :K

Új hozzászólás Aktív témák