Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coco2

    őstag

    válasz #56573440 #25368 üzenetére

    A dungeon-ökre való utalásomat a jelek szerint félreérthetőre fogalmaztam. Nem volt szándékom az mc dungeons-re utalni. A dungeon maga is kicsit megtévesztő, amikor outland-ről van szó. Outland területen nyitott ég van, meg minden, a dungeon-ről meg mindenkinek a zárt helyek jutnak eszébe. Viszont kicsit átgondolod, hiába 30 mil x 30 mil egy pálya, az attól még korlátos, zárt, és a szerver szemszögéből ugyanúgy dungeon, mint a sokkal kisebb pályák. Na, ennyit a dungeon fogalmáról.

    Amire én kíváncsi voltam, az a diablo 2 feature, ahol belépsz egy game-be, fejlődsz valamennyit, összeszedhetsz új cuccokat, akármi, és amikor kilépsz, a karakter kap egy mentést, amit vihet magával a következő játékba, ahova belép. Akármilyen keveset is fejlődött valahol, az is csak valami. A sims szerű játékoknál ugye alapvetően nem a harci rendszeren van a hangsúly, de például a kibányászott erőforrások ugyan úgy játék eredmény. Aztán azt csak sejtem a gameplay videók alapján, hogy erőforrásokból a legtöbbje bőséges akárhol, nincsenek igazán akadályozva a jatékosok a felhalmozásukban, de azért csak érdekelne, hogy létezik-e bármi "elmentett érték" a játékban, vagy game leave / enter -> úja nulláról minden.

    កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

Új hozzászólás Aktív témák