Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz coco2 #25372 üzenetére

    Akkor a föld is az? Attól hogy valami zárt, nem igazán szoktunk így hivatkozni rá... Egyébként meg a 30x30 az igazából 60x60 millió, mert az origóból minden irányba 30 milla a térkép. Igazából akkor a játékok 99.999%-a dungeon szerinted :D Nekem mindegy, csak mondom :D

    Akkor válaszolva, nem, teljesen más. Nem diabló klón. Nincs nagyon skill lépés az alap minecraftban, a különböző aktivitással szerzett xp nem gyorsabb futást vagy több hp-t ad, hanem az eszközök enchantolhatolásához, javításához használhatóak fel. A globális mc adatbázisban ami a microsoft oldalán van csak a skined tárolódik meg a neved esetleg ha van köpeny mert voltál olyan rendezvényen, vagy kaptál a fejlesztőktől akkor az. Más nem.

    Minden más, nyersanyag, xp, eszközök, bármi, az minden map esetében lokálisan a szerveren tárolódik. Ha az általam hosztolt szerverről átmész a haverodéra, akkor semmit nem viszel. Elég fura is lenne, pont a modok és az egyedi konfigurálás miatt, hiszen az én szerveremen lehet olyan item, ami a másikén nincs, vagy a konfig miatt ott valami rettenetesen ritka vagy tiltott cucc. Akkor ha belépsz hozzá akkor eltűnik, de ha vissza jössz hozzám akkor meg megint legyen meg...

    A szerverek külön entitások, mindig mindent újra kell kezdeni a nulláról .

Új hozzászólás Aktív témák