Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athos79

    tag

    válasz apatyas #23030 üzenetére

    Mea culpa :D. Csak fellőttem a plafonra egy portalt a gunból és kivágott "Server closed"... : :F

    Viszont van új a map alatt (legalábbis nekem, már ezért megérte elkezdeni ezt a pack-et :)) )

    Energiatermelés extreme reactors és deepresonance nékül és lehetőleg ingyé ... solarokat nem akartam, azokkal nem buli, próbáltam már mindet. Az Advanced generators modot pedig még nem, csak hát mivel és hogyan etetni... Az első próba 20x20-es fafarm tier3 growth crystalokkal de alig bírt 10-12 generátort.. :( Ez csak 5-6000 RF/t és még rendesen zabálta az FPS-t is... :((
    Aztán..:

    2x Stonework factory zúzottkő+homokkő. Homokkő megy a pulverizerbe amiből lesz niter és homok. A homok a kővel induction smelterbe -> kőtégla és slag. A fölös homok és tégla 1-1 black hole unitba, a slag és a niter az autocrafterbe, ahol faszénporral keverve phyto-gro lesz belőlük. Ezek 2-2 facsemete társaságában a Phytogenetic Insolatorokban 16darab log-ot gyártanak - mivel a csemete nem tűnik el, csak a phyto-gro-t kell pótolni és megvan a végtelenített fagyár (kb. 16 log/s/1 Insolator :K)
    A 4db Phytogenetic Insolator úgy 60-70%-on elviszi az 50 enderium turbinát (25k RF/t). Szerintem ha mindent fullra upgradelek, akkor 150-et el fog bírni :C

    Ha már mindenki ismeri akkor bocs, de akkor is jóleső érzés, hogy végre valami újat alkottam és egyedül ötlöttem ki :DDD

    [ Szerkesztve ]

    It's not a bug - it's a feature!

Új hozzászólás Aktív témák