Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71321344

    törölt tag

    még nem olvastam végig a cikket, csak a videókat néztem meg (plusz az előzetes híreket olvastam), de amit eddig láttam róla az egyszerűen HIHETETLEN! nagyon bejön. gyönyörű animációk, az egész rendszer feszes, nagyon kevés helyen lehet azt érezni, hogy egy software fut a gépen és nem "csak úgy egyszerűen működik" és szerintem ez az a bizonyos felhasználói élmény, amikor megfeledkezel a gigahertzekről, meg gigabyteokról! tényleg csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni!

    persze vannak hiányosságai, de jönnek majd hozzá frissítések és egy tényleg odabaszós rendszer lehet belőle.
    bár azt nem tudom, hogy mennyi idő után válik unalmassá, hogy az összes WP7es telefon ugyanolyan UIval fog érkezni..

    egy-két helyen azért változtatnék rajta. pl az oldalsó fekete sáv szvsz fölösleges, egy sima oldalrascrollozással esztétikusabb lenne, illetve szerintem még jobban mutatna ha ezeket a csempék nem csak egymás alatt helyezkednének el, hanem egy mind a 4 irányba görgethető nagy felület kis részletét látnánk, ezt mappázási lehetőséggel megtámogatva számomra tökéletes lenne a kinézet.

    oldalra kilógó feliratok, többféle méretű csempék random elhelyezve. maximális rendezetlenségre való törekvés FTW!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák