Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #627 üzenetére

    olyan voip lenne jó, mint mondjuk a nimbuzz, mert egyelőre voipbuster accountot használok, majd talán később lesz gvoice is, ha elérhető lesz errefelé a szolgáltatás, és nem kell US-re állítani hozzá a fiókomat.
    a korlátlan bt nem kizáró ok, de nem szeretem a korlátozásokat. nem kell gyakran, de biztos vagyok benne, hogy pont akkor fog kelleni, amikor egy ilyen miatt nem tudom majd megoldani.
    egyébként én tényleg el tudnék képzelni hátterezési lehetőséget a többi menü alá is, nem csak az xbox és képek alatt. akinek nem kell, az használja sima feketével vagy fehérrel, de valami kis változatosság nem lenne rossz.
    amit még nem tudok, hogy péládul mennyire figyelnek majd olyan apróságokra, mint hangminőség, mert android alatt ez eddig halál volt. még az (ebben) egyik legjobb SGS is pocsék hangminőséget produkál egy átlagos mp3 lejátszóhoz képest. nem hiszem el, hogy nem tudják megoldani.
    illetve nem tudom hogy áll a rendszer a push üzenetek kezelésével (pl. androidon a gtalk ugye így működik, ezért akkor is alig eszik erőforrást, ha egész nap fut).

Új hozzászólás Aktív témák