Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz =Mentor= #379 üzenetére

    Az a baj hogy az már nem mobil OS, valami más. És mindemellett kurva drága játékszer lesz ( iphone árszint ) az meg nekem kicsit sok, pedig tetszene hogy egy fullos linuxot hordok zsebben, nem egy linuxnak csúfolt valamit. ( szia android )

    A videókat elnézve szépek az animációk, de belassítják a kezelést. Kikapcsolt témaeffektekkel gyorsabb a 5800-am kezelése ( meg ocsmányabb is jóval és wp7en nem lassul le minden második programnál, de attól még lassúnak hat nekem ), kicsit gyorsíthattak volna rajtuk, iphonenál szépen meg van oldva. Itt egy kicsit nyögvenyelősen hat. Facebook kliens borzacskó olyan ismerősen szar.:) Egyébként az exchange és office miatt irigylem ezt a wp7-et. A live és a market annyira nem izgat azok ilyen vakító vegyél meg feature-ök. A multitask kiölése meg enyhén vicces, úgy néz ki egyedül már csak a finnek ragaszkodnak ehhez a funkcióhoz. Lassan már csak annyi lesz az okostelefonok és a normálisak között a különbség hogy egy átlagkészülékre csak java app-ot tudsz felrakni natívat meg nem. Szerintem ez annyira nem tuti. Egy alkalmazásbolt nem váltja meg a világot, ha a többi okostelefonos funkció ki van írtva.

    Nem győzött meg. Funkcionalitásban még mindig a symbian - hiába rusnya meg ódivatú, de igenis többet tud - a nyerő a wp7 meg árnyéka önmagának. Nem tetszik ez az irányvonal. Még jó hogy ezzel nem vagyok egyedül.

    Ja amúgy vártam a cuccot mert az ui nagyon tetszett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák