Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dale

    aktív tag

    válasz zsinnyegtet #5046 üzenetére

    Figy, csak a te kedvedért kipróbáltam.

    settings -> email & accounts -> add an account -> Yahoo! Mail

    Itt email címet és jelszót megadtam, Sign in, és tökéletesen működött, létrehozott egy email fiók kapcsolatot és egy ikont hozzá a start képernyőn, olyan 2-3 másodpercnyi várakozás után.

    Nem tudom hogy nálad mi a hiba. Az internet kapcsolatot teszteld a böngészővel vagy valamivel mielőtt megpróbálod létrehozni a Yahoo kapcsolatot, mert a wifi sokszor azt mondja hogy kapcsolódott, a valóságban meg még egy percig nem akar működni, de ez eléggé alap így valszeg nem ez a gondod.

    Ezen felül gondolom az email cím és a jelszó böngészőben jól működik a PC-n, de azért próbálj ki egy nulláról való Yahoo belépést, hátha az accounttal van valami gond. Én az új Yahoo Mailt használom, ha ez számít itt, elvileg nem lehetne gond azzal se ha te még a régit, nem tudom kötelezően átállítottak-e már mindenkit az új felületre.

    rgeorge kérdése a másik topicban jogos, van aláhúzás jel vagy egyéb különleges karakter (tehát nem betű vagy szám) az email címedben? Esetleg ez okozhat próblémát, ezek szerint.

    [ Szerkesztve ]

    https://enginedesigns.net

Új hozzászólás Aktív témák